O Kancelarii

Adwokat Grodzisk Mazowiecki – Jakubowska i Partnerzy


Witamy Państwa na stronie internetowej naszej Kancelarii Prawnej. Już od wielu lat działamy na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki. Jesteśmy polską Kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów indywidualnych oraz biznesowych. To, co wyróżnia nas pośród licznej konkurencji to przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny, oferowanych usług prawnych. Nasza Kancelaria Prawna zrzesza najlepszych adwokatów oraz radców prawnych.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy przypadek dokładnie analizujemy, szukając najlepszego, a zarazem najefektywniejszego rozwiązania. Możemy śmiało stwierdzić, iż cel naszego Klienta jest również naszym celem. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę oraz umiejętności, a także potrzeby, wymagania i wytyczne naszych Klientów. Połączenie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również praktycznej, z uwzględnieniem dokładności, rzetelności i uczciwości sprawia, że nie mamy sobie równych.

Naszą ofertę pragniemy zaoferować zarówno Klientom Biznesowym – małym, średnim oraz dużym podmiotom gospodarczym, jak i Klientom Indywidualnym. Specjalizujemy się w takich kwestiach jak: rozwody, spadki oraz sprawy cywilne. Oczywiście nie straszne nam również inne gałęzie prawa. Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania.

Działamy szybko, sprawnie i przede wszystkim precyzyjnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy szczegół ma znaczenie. Gruntowna analiza materiałów sprawy finalnie prowadzi do jej pozytywnego względem Klienta rozpatrzenia. Na każdym etapie współpracy informujemy Klienta o poczynionych krokach. Działamy w oparciu o jego wskazówki, prośby oraz sugestie, z uwzględnieniem wieloletniej praktyki oraz szerokiej wiedzy.

Na swoim koncie mamy szereg zadowolonych Klientów – zarówno Indywidualnych jak i Biznesowych. Wiele lat działalności na polskim rynku pozwoliło zyskać nam cenne doświadczenie. W naszym zespole znajdą Państwo zarówno adwokatów jak i radców prawnych.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Możemy śmiało stwierdzić, iż jesteśmy wyjątkowi. Nasza Kancelaria Prawna zrzesza specjalistów, dla których szeroko pojęte prawo stanowi przede wszystkim pasję. Od wielu lat funkcjonujemy na terenie Grodziska Mazowieckiego oraz w okolicach. Szereg zadowolonych Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych świadczy o niezliczonej ilości pozytywnie zakończonych spraw.

Naszych Klientów traktujemy z uwzględnieniem kodeksu etycznego, zasad moralnych oraz najwyższej kultury. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując oferowane rozwiązania do jego potrzeb oraz wymagań. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności poprzez liczne kursy oraz szkolenia.


Adwokat Grodzisk Mazowiecki


Z dumą przedstawiamy Państwu naszą Kancelarię, którą buduje zespół aktywnych i pełnych pasji specjalistów z różnych dziedzin prawa, pracujących wspólnie na możliwie najlepszy dla Państwa wynik sprawy.

Kancelaria Adwokacka Jakubowska i Wspólnicy zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych. W trosce o naszych Klientów zapewniamy najwyższą jakość usług w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, spraw rodzinnych, karnych jak również kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa administracyjnego.


Nasz Zespół


Nasz zespół tworzą specjaliści: adwokat oraz radca prawny. Nasze doświadczenie to gwarancja prawidłowego prowadzenia każdej sprawy z zachowaniem najwyższej staranności.

Celem który przyświecał nam od początku istnienia kancelarii adwokackiej to stworzenie firmy nie tylko idealnie przygotowanej pod względem merytorycznym, jak również otwartej i przyjaznej w komunikacji z naszymi Klientami.

Kancelarii, w której każda sprawa traktowana jest bardzo indywidualnie. Wierzymy, iż w obecnych czasach nie możemy być jedynie prawnikami pracującymi nad tekstami prawnymi oraz klasycznym prowadzeniem spraw, ale doradcami w zakresie merytorycznym i wykonawczym – w celu edukacji i prawidłowej wykładni prawa.


Jakubowska i Partnerzy - o kancelarii